nowe-logo-ostrow

I turniej z cyklu XI GP Biblioteki Publicznej

Opublikowano: 06 lipiec 2014

W minioną środę rozegrano pierwszy turniej z cyklu XI Grand Prix Biblioteki. Kolejne zawody już w najbliższą środę o godz. 13.30 w Filii nr 2 BP przy ul. Wrocławskiej 22.

XI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o „GRAND PRIX” BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ i PUCHAR DYREKTORA

TURNIEJ I - 2 lipca 2014 r.

6 rund z tempem po 10 min. na zawodnika na partię

Wyniki:

1. Chmielarz Maciej (do 18) - 6 p.

2. Gubański Oliwer (do 14) - 5 p.

3. Pabiszczak Nikodem (do 14) - 4 p.

4. Kopacka,Natalia (do 18) - 4 p.

5. Świtała Justyna (do 18) - 4 p.

6. Matela Krzysztof (do 8) - 4 p.

7. Kowalewska Patrycja (do 10) - 4 p.

8. Pieczewska Gabriela (do 10) - 4 p.

9. Cieślak Igor (do 10) - 3.5 p.

10. Zaradny Oskar (do 14) - 3 p.

11. Szymczak Krzysztof (do 10) - 3 p.

11. Janicki Aleksander (do 10) - 3.p.

13. Aleksandrzak Mikołaj (do 18) - 3 p.

14. Zaradny Piotr (do 10) - 3 p.

15. Baszak Patryk (do 18) - 3 p.

16. Dawid Patryk (do 10) - 3 p.

17. Cieślak Bartosz (do 8) - 2.5 p.

18. Sienkiewicz Julia (do 14) - 2 p.

19. Pieczewska Jadwiga (do 8) - 2 p.

20. Szymczak Julia (do 14) - 2 p.

21. Szymczak Konrad (do 8) - 1.5 p.

22. Dudzińska Weronika (do 8) - 1.5 p.

23. Dawid Paulina (do 18) - 1 p.

24. Wróbel Maria (do 8) – 0 p.

szczegółowe wyniki na: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3672/

Punktacja „GRAND PRIX” w kategoriach wiekowych:

do lat 18

1.         Chmielarz Maciej                  100

2.         Kopacka Natalia                    60

3.         Świtała Justyna                    56

4.         Aleksandrzak  Mikołaj           40

5.         Baszak Patryk                      38

6.         Dawid Paulina                       30

do lat 14

1.         Gubański Oliwer                   85

2.         Pabiszczak Nikodem              70

3.         Zaradny Oskar                       44

4.         Sienkiewicz Julia                    35

5.         Szymczak Julia                       33

do lat 10

1.         Kowalewska Patrycja            50

2.         Pieczewska Gabriela              48

3.         Cieślak Igor                            46

4.         Szymczak Krzysztof              42

5.         Janicki Aleksander                 41

6.         Zaradny Piotr                        39

7.         Dawid Patryk                         37

do lat 8

1.         MatelaKrzysztof                   52

2.         Cieślak Bartosz                      36

3.         Pieczewska Jadwiga              34

4.         Szymczak Konrad                  32

5.         Dudzińska Weronika              31

6.         Wróbel Maria                         29

Henryk Doba

sędzia turnieju

 

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze