nowe-logo-ostrow

Wyniki 3 turnieju XI Grand Prix Biblioteki

Opublikowano: 21 lipiec 2014

W minioną środę odbył się trzeci turniej z cyklu XI Grand Prix Biblioteki Publicznej o Puchar Dyrektora Biblioteki.

XI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o „GRAND PRIX” BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ i PUCHAR DYREKTORA

TURNIEJ III - 16 lipca 2014 r.

6 rund z tempem po 10 min. na zawodnika na partię

Wyniki:

1. Pabiszczak Nikodem (do 14) – 5,5 p.

2. Matela Krzysztof (do 8) - 5,5 p.

3. Kopacka,Natalia (do 18) - 4,5 p.

4. Gubański Oliwer (do 14) - 4 p.

5. Zaradny Oskar (do 14) - 3,5 p

6. Cieślak Igor (do 10) - 3 p.

7. Kowalewska Patrycja (do 10) - 3 p.

8. Szymczak Krzysztof (do 10) - 3 p.

9. Dawid Patryk (do 10) - 3 p.

10. Baszak Patryk (do 18) - 3 p.
11. Szymczak Julia (do 14) - 3 p.

12. Zaradny Piotr (do 10) - 2,5 p.

13 Janicki Aleksander (do 10) - 2,5 p.

14. Wróbel Maria (do 8) - 2 p.

15. Cieślak Bartosz (do 8) - 2 p.

16. Szymczak Konrad (do 8) - 2 p.

17. Łakomy Bartosz (do 8) - 2 p.

 

szczegółowe wyniki na: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3744/

 

Zapisy do TURNIEJU IV na: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_3809/

 

Punktacja „GRAND PRIX” w kategoriach wiekowych:     

do lat 18

1.         Kopacka Natalia                     200

2.         Baszak Patryk                        132

3.         Chmielarz Maciej                   100

4.         Świtała Justyna                      96       

5.         Aleksandrzak  Mikołaj           74

6.         Domagała Katarzyna             48

7.         Dawid Paulina                       30

do lat 14

1.         Pabiszczak Nikodem              270

2.         Gubański Oliwer                    205

3.         Zaradny Oskar                       137

4.         Szymczak Julia                       108

5.         Sienkiewicz Julia                    81

do lat 10

1.         Cieślak Igor                            154

2.         Kowalewska Patrycja            141

3.         Janicki Aleksander                 133

4.         Szymczak Krzysztof              129

5.         Dawid Patryk                         119

6.         Zaradny Piotr                        118

7.         Pieczewska Gabriela              92

do lat 8

1.         Matela Krzysztof                   222

2.         Cieślak Bartosz                      106

3.         Szymczak Konrad                  104

4.         Wróbel Maria                         98

5.         Pieczewska Jadwiga              76

6.         Łakomy Bartosz                     36

7.         Dudzińska Weronika              31

8.         Baszak Julia                           31

Henryk Doba

sędzia turnieju

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze