nowe-logo-ostrow

Mistrzostwa Polski we Wrocławiu zakończone

Opublikowano: 10 sierpień 2014

MP01

W piątek zakończyły się Mistrzostwa polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych. Na hali stulecia we wrocławiu wystartowało prawie 900 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Nasz klub reprezentowała w tym roku skromna liczba zawodników pomimo tak bliskiej lokalizacji mistrzostw ( w zeszłym roku Olsztyn).

Pieczewska Jadwiga w grupie D-8    wyniki szybkie i blitz

Pieczewska Gabriela w grupie D-10           szybkie i blitz

Janicki Aleksander w grupie C-10              szybkie i blitz

Michalski Bartosz w grupie C-12               szybkie i blitz

Michalski Filip i Niezgódka Adamw grupie C-16  szybkie i blitz

Nasi juniorzy lepiej wypadli w szachach błyskawicznych. Najlepszym wynikiem z klubu może się pochwalić Filip Michalski 15 miejsce (szkoda że nie udało się powtórzyć sukcesów z poprzednich lat Filipa), oraz Gabriela która zajęła 17 miejsce. Udany debiut na mistrzostwach zaliczyli Jadwiga i Aleksander, mamy nadzieje że zdobyte doświadczenie zachęci ich do dalszych treningów.  Po kilku latach przerwy zagrał również Bartek, który radził sobie całkiem nieźle w najliczniejszej grupie zawoników. Liczymy że Bartek wróci do reguralnych treningów i pokaże jeszcze jak się wygrywa. Bardzo dużą walecznością wykazywał się Adam, który sam przyznał że grupa C-16 była bardzo silna i każdy punkt był bardzo dużym sukcesem.

Gratulujemy!!!

MP02

Od lewej: Adam Niezgódka, Gabriela i Jadwiga Pieczewska, Bartosz i Filip Michalski. Na zdjęciu brakuje Aleksandra Janickiego.

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze