nowe-logo-ostrow

II Turniej Grand Prix

Opublikowano: 22 styczeń 2015

W miniony piątek rozegrano II Turniej Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego Dzieci. Wyniki wyświetlone będą po kliknięciu na "WIĘCEJ". Szczegółowa klasyfikacja GP, z podzialem na chłopców i dziewczęta, opublikowana zostanie po trzecim turnieju, który rozegrany zostanie już jutro w SP nr 1 przy ul. Partyzanckiej 15 od godz. 16.30.

II Turniej Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego Dzieci:

 

Grupa do lat 7

1. Bil Bartosz   4|8.5|14.5|13.0

2. Dudzińska Weronika           4|7.0|12.5|11.0

3. Frąszczak Mateusz  3|8.5|14.0|9.0

4. Socha Artur 3|7.5|13.0|9.0

5. Banasiak Jakub        3|6.0|11.5|10.0

6. Mąkowski Konrad  2|8.0|13.5|4.0

7. Sikora Aleksandra   1.5|8.0|13.5|6.0

8. Dura Anna   1.5|7.0|11.5|6.0

9. Dudzińska Wiktoria 1|2.0|6.0|2.0

10. Kubiak Mateusz    0|2.0|7.5|0.0

 

Grupa do lat 10

1. Kowalewska Patrycja          4.5|10.0|16.5|14.0

2. Janicki Aleksander   4.5|8.0|14.5|14.0

3. Piec Krzysztof         4|9.0|15.5|14.0

4. Szymczak Krzysztof 4|7.0|11.0|11.0

5. Łakomy Bartosz      4|6.0|10.0|10.0

6. Pieczewska Jadwiga            3|11.5|19.0|11.0

7. Zaradny Piotr           3|10.0|16.0|10.0

8. Świtała Mateusz       3|7.5|13.5|9.0

9. Frąszczak Jan          3|7.5|12.5|8.0

10. Mruk Krzysztof     3|7.0|11.0|8.0

11. Lamek Dawid        3|6.5|11.5|7.0

12. Jackowska Katarzyna        3|6.0|11.5|8.0

13. Stefaniak Nikola    3|5.5|10.5|10.0

14. Szymczak Konrad 2|11.0|17.5|9.0

15. Kubiak Kacper      2|9.0|14.5|7.0

16. Ibron Karol,          2|7.5|11.5|7.0

17. Klimek Wiktor       2|6.5|12.0|7.0

18. Frąszczak Paweł    2|6.5|11.5|6.0

19. Szczepaniak Wiktoria        2|6.0|10.0|3.0

20. Szyja Julia  1.5|8.5|14.0|3.5

21. Stasiak Piotr          1.5|7.5|12.5|3.5

22. Wieczorek Maksymilian     1.5|7.5|11.5|5.5

23. Szczepaniak Nikola           1.5|5.0|8.5|3.5

24. Podróczny Kacper 1|6.5|10.5|3.0

25. Mąkowski Gracjan            1|6.0|11.0|3.0

 

Grupa do lat 13

1. Pabiszczak Nikodem           1800|5|8.5|14.0|15.0

2. Jędras Adrianna       1600|4|6.0|11.5|13.0

3. Pieczewska Gabriela            1600|3|9.5|16.0|11.0

4. Szukowski Paweł     1400|3|7.0|12.5|9.0

5. Dawid Patryk          1200|3|6.0|11.5|7.0

6. Kaczmarek Adam    1200|3|6.0|10.5|9.0

7. Zaradny Oskar        1400|2|8.5|14.0|3.0

8. Lisik Jan      1000|1|8.0|14.5|5.0

9. Sienkiewicz Julia      1250|1|7.5|13.0|3.0

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze