nowe-logo-ostrow

II Turniej GP Biblioteki 2015

Opublikowano: 19 lipiec 2015

XII WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY

o „GRAND PRIX” BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

i PUCHAR DYREKTORA TURNIEJ II - 15 lipca 2015 r.

6 rund z tempem po 10 min. na zawodnika na partię

 

Wyniki:

1 Pabiszczak Nikodem (do 14) 6 p.

2 Matela Krzysztof (do lat 10) 4 p.

3 Lamek Dawid (do lat 10) 4 p.

4 Sienkiewicz Julia (do lat 14) 4 p.

5 Pieczewska Jadwiga (do lat 8) 4 p.

6 Pieczewska, Gabriela (do lat 14) 4 p.

7 Domagała Katarzyna (do lat 18) 3 p.

8 Szymczak Krzysztof (do lat 10) 3 p.

9 Zaradny Oskar (do lat 14) 3 p.

10 Kowalewska Patrycja (do lat 10) 3 p.

11 Janicki Aleksander (do lat 10) 3 p.

12 Kubiak Kacper (do lat 10) 3 p.

13 Łakomy Bartosz (do lat 10) 2 p

14 Zaradny Piotr (do lat 10) 2 p.

15 Szymczak, Konrad (do lat 10) 2 p.

16 Kryjom Maksymilian (do lat 8) 2 p.

17 Wikariak Martin (do lat 8) 1 p.

18 Kubiak Mateusz (do lat 8) 2 p.

wyniki na: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3609/results.html?l=pl&tb=10_

klasyfikacja generalna

1 turniej 2 turniej suma

1. Matela Krzysztof 100 85 185

2. Pieczewska, Gabriela 85 52 137

3. Sienkiewicz Julia 70 60 130

4. Lamek Dawid 48 70 118

5. Pieczewska Jadwiga 52 56 108

6. Kowalewska Patrycja 60 44 104

7. Pabiszczak Nikodem - 100 100

8. Szymczak Krzysztof 50 48 98

9. Łakomy Bartosz 56 40 96

10. Zaradny Piotr 46 39 85

11. Kubiak Kacper 41 41 82

12. Szymczak, Konrad 42 38 80

13. Kryjom Maksymilian 39 37 76

14. Kubiak Mateusz 40 35 75

15. Domagała Katarzyna - 50 50

16. Zaradny Oskar - 46 46

17. Kubera-Szymanowski Krzysztof 44 - 44

18. Janicki Aleksander - 42 42

19. Sikora Aleksandra 38 - 38

20. Wikariak Martin - 36 36

klasyfikacja do lat 8

1 Pieczewska Jadwiga

2 Kryjom Maksymilian

3 Kubiak Mateusz

4 Kubera-Szymanowski Krzysztof

5 Sikora Aleksandra

6 Wikariak Martin

klasyfikacja do lat 10

1 Matela Krzysztof

2 Lamek Dawid

3 Kowalewska Patrycja

4 Szymczak Krzysztof

5 Łakomy Bartosz

6 Zaradny Piotr

7 Kubiak Kacper

8 Szymczak, Konrad

9 Janicki Aleksander

klasyfikacja do lat 14

1 Pieczewska, Gabriela

2 Sienkiewicz Julia

3 Pabiszczak Nikodem

4 Zaradny Oskar

klasyfikacja do lat 18

1 Domagała Katarzyna

Turniej III odbędzie się 22 lipca

Henryk Doba

sędzia

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze