nowe-logo-ostrow

Wyniki Końcowe GP Biblioteki

Opublikowano: 03 sierpień 2015

XII WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY

o „GRAND PRIX” BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

i PUCHAR DYREKTORA

TURNIEJ IV - 29 lipca 2015 r.

6 rund z tempem po 10 min. na zawodnika na partię

1 Matela Krzysztof (do lat 10) 6 p.
2 Lamek Dawid (do lat 10) 5 p.
3 Pieczewska, Gabriela (do lat 14) 4 p.
4 Janicki Aleksander (do lat 10) 4 p.
5 Dudzińska Weronika (do lat 8) 4 p.
6 Kowalewska Patrycja (do lat 10) 3 p.
7 Szymczak, Konrad (do lat 10) 3 p.
8 Pieczewska Jadwiga (do lat 8) 3 p.
9 Zaradny Piotr (do lat 10) 3 p.
10 Zaradny Oskar (do lat 14) 3 p.
11 Wieczorek Maksymilian (do lat 8) 3 p.
12 Wikariak Martin (do lat 8) 2 p.
13 Pieczewska Julia (do lat 10) 2 p.
14 Skora Aleksandra (do lat 8) 1,5 p.
15 Pieczewska Matylda (do lat 8) 1 p.
16 Dudzińska Wiktoria (do lat 8) 0,5 p.

wyniki na: http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3611/results.html?l=pl&tb=10_

klasyfikacja końcowa

1. Matela Krzysztof 100 {85} 100 100 300
2. Pieczewska, Gabriela 85 {52} 60 70 215
3. Lamek Dawid {48} 70 50 85 205
4. Pabiszczak Nikodem - 100 85 - 185
5. Sienkiewicz Julia 70 60 39 - 169
6. Kowalewska Patrycja 60 {44} 52 52 164
7. Zaradny Oskar - 46 70 44 160
8. Pieczewska Jadwiga 52 56 {44} 48 156
9. Łakomy Bartosz 56 40 56 - 152
10.Janicki Aleksander - 42 40 60 142
11. Zaradny Piotr 46 {39} 41 46 133
12.Szymczak, Konrad 42 38 - 50 130
13.Kubiak Kacper 41 41 42 - 124
14.Sikora Aleksandra 38 - 35 39 112
15.Kubiak Mateusz 40 35 36 - 111
16.Dudzińska Weronika - - 46 56 102

                                        1turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma

 

Szymczak Krzysztof  50 48  -  -  98

Wieczorek Maksymilian - - 37 42 79

Wikariak Martin - 36 - 41 77

Kryjom Maksymilian 39 37 - - 76

Dudzińska Wiktoria - - 34 37 71

Domagała Katarzyna - 50 - - 50

Kątny Samuel - - 48 - 48

Kubera-Szymanowski Krzysztof 44 - - - 44

Pieczewska Julia - - - 40 40

Kątny Tymoteusz - - 38 - 38

Pieczewska Matylda - - - 38 38

klasyfikacja do lat 8

1 Pieczewska Jadwiga 156

2 Sikora Aleksandra 112

3 Kubiak Mateusz 111

4 Dudzińska Weronika 102

5 Wieczorek Maksymilian 79

6 Wikariak Martin 77

7 Kryjom Maksymilian 76

8 Dudzińska Wiktoria 71

9 Kubera-Szymanowski

10 Kątny Tymoteusz 38

11 Pieczewska Matylda 38

klasyfikacja do lat 10

1 Matela Krzysztof 300

2 Lamek Dawid 205

3 Kowalewska Patrycja 164

4 Łakomy Bartosz 152

5 Janicki Aleksander 142

6 Zaradny Piotr 133

7 Szymczak, Konrad 130

8 Kubiak Kacper 124

9 Szymczak Krzysztof 98

10 Kątny Samuel 48

11 Pieczewska Julia 40

44

klasyfikacja do lat 14

1 Pieczewska, Gabriela 215

2 Pabiszczak Nikodem 185

3 Sienkiewicz Julia 169

4 Zaradny Oskar 160

klasyfikacja do lat 18

1 Domagała Katarzyna 50

Henryk Doba

sędzia

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze