nowe-logo-ostrow

Mistrzostwa Ostrowa 2016 OPEN

Opublikowano: 10 marzec 2016

Zapraszamy do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego w szachach klasycznych, których historia sięga lat 30 ubiegłego wieku. Rozpoczęcie mistrzostw już w piątek 18 marca w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Partyzanckiej. Początek o godzinie 17:00 (potwierdzenie startu i zapisy od 17 do 17:30). Szczegóły w KOMUNIKACIE.

Zgłoszenia można przesyłać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do sędziego głównego Pana Henryka Doby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Podobnie jak w roku ubiegłym prowadzona będzie klasyfikacja na "Najlepszego Szachistę Ostrowa Wielkopolskiego", uwzględniająca wyniki z Mistrzostw Ostrowa z szachów klasycznych, szybkich i błyskawicznych.  W roku ubiegłym tytuł ten wywalczył FM Piotr Dudziński.

Mistrzostwa szachów szybkich i błyskawicznych planowane są na początek czerwca. Szczegółowy termin oraz komunikat zostanie opublikowany na naszej stronie już wkrótce.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników gry królewskiej.

Zarząd OTSz.

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze