nowe-logo-ostrow

Wielkopolska IV Liga Seniorów 2015/2016 Gr. B - Runda finałowa

Opublikowano: 11 kwiecień 2016

OTSz II KTS W II Kalisz IVWLS

10 kwietnia w Gnieźnie odbył się pierwszy zjazd rundy finałowej IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów 2015/2016 Gr.B. Nasza drużyna w składzie : Jakub Rosik, Maciej Chmielarz, Adam Niezgódka, Szymon Pieczewski i Adrianna Jędras rywalizowała z drużynami KTS II Kalisz oraz LKS Chrobry III Gniezno. Nasz zespół przystąpił do kolejnego etapu rozgrywek z kompletem zwycięstw jako zespół przewodzący w czwartoligowej stawce. W rywalizacji z KTS II Kalisz przegraliśmy nasz pierwszy ligowy mecz w stosunku 2:3. Na szczęście w kolejnym pojedynku w starciu z bezpośrednim rywalem do awansu drużyną Chrobrego III Gniezno triumfowaliśmy pewnie 4:1 i tym samym utrzymaliśmy pierwsze miejsce w tabeli oraz dwupunktową przewagę nad kolejną drużyną w tabeli.

Aktualne wyniki IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów 2015/2016 Gr.B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6893/results.html?l=pl&tb=202_

Aktualne wyniki OTSz-u II Ostrów - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_6893/results.html?l=pl&prt=8_

Ostatni zjazd odbędzie się 8 maja w Skalmierzycach, gdzie podejmować będziemy drużynę TTSz-u Tęczy Turek i LKS-u Chrobrego IV Gniezno. Oprócz tego jeszcze w kwietniu rozegramy zaległy mecz z drużyną GKS-u Gorzyce Wielkie.

Zdjęcie pochodzi z facebooka LKS-u Chrobry Gniezno.

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze