nowe-logo-ostrow

Puchar Polski do lat 8 - Poronin 2016

Opublikowano: 03 maj 2016

Od 30 kwietnia do 3 maja w Poroninie odbyły się zawody Pucharu Polski do lat 8. Ostrowskie Towarzystwo Szachowe reprezontowali Wiktoria i Weronika Dudzińskie, oraz Igor Szczepaniak. Weronika po rewelacyjnej pierwszej połowie turnieju rezultatem 4 punkty z 5 partii, zajmowała miejsce w ścisłej czołówce. Niestety w kolejnych rundach nasza zawodniczka nie podołała wyzwaniu i ostatecznie zakończyła zawody w drugiej dziesiątce. Na tej randze turnieju debiutowała Wiktoria, która zdobyła 3,5 punktu i zajęła miejsce w drugiej połowie stawki. Puchar Polski był także debiutem dla Igora, który ze świeżo zatwierdzoną IV kategorią po Mistrzostwach Ostrowa wywalczył również 3,5 punktu. Mamy nadzieję że zdobyte doświadczenie i dalsze treningi zaowocują wysokimi wynikami naszych juniorów na Mistrzostwach Wielkopolski.