nowe-logo-ostrow

II Turniej Szachowy o Puchar Wójta z okazji Dni Kobylej Góry - Wyniki

Opublikowano: 05 lipiec 2016

W niedzielę 3 lipca w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kobylej Górze odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Wójta z okazji Dni Kobylej Góry. Zawody rozegrano w dwóch grupach : OPEN oraz juniorów do lat 12. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników.

W grupie OPEN wystartowało 36 zawodników, którzy rozegrali 7 rund systemem szwajcarskim po 15 minut na zawodnika.  Zwyciężył z kompletem punktów zawodnik Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego Piotr Dudziński, który wyprzedził Filipa Janiszewskiego (KTS Kalisz) - 5,5 pkt, oraz dwóch kolejnych reprezentantów OTSz-u Oskara Włodarczyka i Jakuba - oboje po 5 pkt. Na nagrodzonych pozycjach uplasowali się jeszcze : Paweł Sitek (UKS Pogoń Oleśnica) - 5 pkt i Kacper Goliński (KSz Orły Pleszew) - 4,5 pkt. Na 12 miejscu z dorobkiem 4 punktów zawody ukończył Piotr Maśliński, a z 2 punktami na 33 miejscu zawody ukończyła Patrycja Kowalewska.

Kobyla Góra OPEN 2016

Wyniki końcowe grupy OPEN : http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_3131/results.html?l=pl&tb=10_

W grupie do lat 12 wystartowało 16 zawodników, którzy tak samo jak w grupie głównej rozegrali 7 rund systemem szwajacarskim po 15 minut na zawodnika. Zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Paweł Jędraszek (KTS Kalisz) przed swoim klubowym kolegom Krzysztofem Jarczewskim - 5 pkt oraz juniorem OTSz-u Krzysztofem Szymczakiem - 5pkt. Najlepszą juniorką była Patrycja Golińska (KSz Orły Pleszew)

Kobyla Góra 2016 j12

Wyniki końcowe grupy do lat 12 : http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_3132/results.html?l=pl&tb=10_

Sędzią głównym zawodów był Maciej Sroczyński. Zdjęcia pochodzą z facebooka autorstwa Macieja Janiszewskiego.

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze