nowe-logo-ostrow

Paweł Dudziński Mistrzem Polski Przedsiębiorców

Opublikowano: 02 październik 2016

30 września odbył się VIII DGCS Open Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców. Turniej odbył się w Pałacu Bagatela w Czekanowie, w turnieju wzięło udział 30 przedsiębiorców oraz zaproszeni goście. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 9 rund 10 minut na zawodnika. Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Dudziński, który z trzecim numerem startowym uzyskał 7 punktów i wyprzedził o pół punktu Jacka Bielczyka i Rafała Łobejko. W zawodach wzięło udział 3 reprezentantów Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego, którzy w tym dniu reprezentowali swoje firmy i dwóch zaproszonych gości : Minister w Kancelari Prezydenta RP Andrzej Dera i prezes OTSz-u Szymon Pieczewski. Bardzo dobrą grę zaprezentował pan Andrzej Ziółkowski który z rezultatem 5,5 punktów zajął wysokie 11 miejsce. Trzynasty był Szymon Pieczewski z wynikiem 5 punktów, a 17 miejsce współnie podzielili Andrzej Dera i Przemysław Bieniek. Dodać należy, że Pan Przemysław grał po bardzo długiej przerwie i mamy nadzieję, że teraz będzie uczestniczył w rywalizacji częściej. 

Szczegółowe wyniki - Wyniki końcowe VIII DGCS-OPEN

Oczywiście nie obyło sie bez wewnętrznych pojedynków, dlatego zachęcam do prześledzenia poszczególnych wyników.

Paweł tego wieczoru odebrał również nagrodę dla najlepszego zawodnika z Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego, a takze od organizatora firmy DGCS wyróżnienie w postaci dożywotniego zaproszenia na kolejne Mistrzostwa Przedsiębiorców. Zawody miały fantastyczną oprawę wystawiali się dealerzy samochodowi, z którymi można było odbyć jazdę próbną, zaprezentował się zespół młodych ludzi Effascinato, którzy wykonywali muzykę dawną, a wokalnie w przerwach występowała Anita Musiał. Po turnieju odbył się bankiet z degustacją kaw z całego świata, koncert muzyki celtyckiej na dudach, połączona z degustacją najlepszych szkockich whisky.

Nie był to koniec atrakcji szachowych, gdyż na zewnątrz były szachy ogrodowe, a w sali pojawił się czterokrotny Mistrz Polski arcymistrz Mateusz Bartel i w jego wykonaniu odbył się pokaz gry na ślepo na trzech szachownicach jednocześnie. Najwięcej trudności arcymistrzowi sprawił Pan Minister Andrzej Dera.
Odbyło się również losowanie nagród dodatkowych i tu szczęscie sprzyjało prezesom :) weekend w SPA wylosował prezes WZSzach Andrzej Ciesiński, a zatankowany samochód przypadł prezesowi OTSz Szymonowi Pieczewskiemu. 

Link do zdjęć strony współorganizatora

WP 20160930 20 50 25 Rich

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze