nowe-logo-ostrow

Terminy zjazdów III i IV ligi 2016

Opublikowano: 31 październik 2016

W październiku na stronie Wielkopolskiego Związku Szachowego zostały opublikowane terminy zjazdów III i IV WLS.

W obu ligach wystawiamy drużyny po zatwierdzeniu składów opublikujemy je na naszej stronie. Obie ligi są rozgrywane systemem jednego koła z zastosowaniem "par sąsiedzkich". W III lidze jesteśmy parą z KTS Kalisz a, w IV z M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce.

 

Terminarz: III ligi

Pierwsza runda musi zostać rozegrana 20 lub 30 listopada z KTS Kalisz.

2 i 3 runda11.12.2016

A-F (Zakrzewo) 5-8 Szach - AZS Politechnika godz. 9.30

                        2-12  Korona – Lipno godz. 9.30

                        12-8 Lipno – AZS Politechnika godz. 13.30

                        2-5 Korona– Szach godz. 13.30

B-E (Kórnik)   3-10 Wieża Kórnicka – Smecz godz.9.30

                       11-9 Piast– Hetman godz. 9.30

                       10-11 Smecz– Piast godz.13.30

                        9-3  Hetman – Wieża Kórnicka godz.13.30

C-D (Gniezno) 1-6 KTS– JKSz-W godz.9.30

                       4-7  OTSz II  – Chrobry II godz. 9.30

                       7-1 Chrobry II – KTS godz.13.30

                        6-4  JKSz-W – OTSz II godz.13.30

4 i 5 runda15.01.2016

F-D (Stęszew) 1-12 KTS- Lipno godz. 9.30

                         4-5 OTSz II – Szach godz. 9.30

                         4-12 OTSz II – Lipno godz. 13.30

                        5-1 Szach – KTS godz. 13.30

E-C (Smecz Konin)  

                        6-9 JKSz-W – Hetman godz.9.30

                       7-10 Chrobry II – Smecz godz. 9.30

                       10-6 Smecz– JKSz-W godz.13.30

                        9-7  Hetman– Chrobry II godz.13.30

A-B (Poznań) 2-11 Korona – Piast godz.9.30

                       3-8  Wieża Kórnicka  – AZS Politechnika godz. 9.30

                       8-11 AZS Politechnika – Piast godz.13.30

                        2-3  Korona – Wieża Kórnicka godz.13.30

6 i 7 runda 19.02.2016

B-F (Śrem)      3-12 Wieża Kórnicka - Korona godz. 9.30

                        11-5 Piast – Szach godz. 9.30

                         5-3 Szach – Wieża Kórnicka godz. 13.30

                         12-11 Korona – Piast godz. 13.30

C-A (Jarocin)   8-6 AZS Politechnika – JKSz-W godz.9.30

                        2-7 Lipno – Chrobry II godz. 9.30

                       7-8 Chrobry II – AZS Politechnika godz.13.30

                        6-2 JKSz-W - Lipno godz.13.30

D-E (Kalisz)    4-9 OTSz II- Hetman  godz.9.30

                       1-10  KTS - Smecz godz. 9.30

                       10-4 Smecz – OTSz II godz.13.30

                        9-1  Hetman - KTS godz.13.30

8 i 9 runda 26.03.2016

F-E (Wolsztyn) 12-9 Lipno - Hetman godz. 9.30

                        5-10 Szach - Smecz godz. 9.30

                         9-5 Hetman - Szach godz. 13.30

                         12-10 Lipno – Smecz godz. 13.30

A-D (Poznań)  1-2 KTS – Korona godz.9.30

                        8-4 AZS Politechnika – OTSz II godz. 9.30

                       1-8 KTS – AZS Politechnika godz.13.30

                        4-2 OTSz II - Korona godz.13.30

B-C (Kórnik)    6-11 JKSz-W- Piast  godz.9.30

                       7-3 Chrobry II – Wieża Kórnicka godz. 9.30

                       11-7 Piast – Chrobry II godz.13.30

                       3-6  Wieza Kórnicka – JKSz-W godz.13.30

10 i 11 runda09.04.2016

C-F (Gniezno) 12-7 Lipno – Chrobry II godz. 9.30

                        5-6 Szach – JKSz-W godz. 9.30

                        6-12 JKSz-W - Lipno godz. 13.30

                        7-5 Chrobry II - Smecz godz. 13.30

D-B (Ostrów)  3-1 Wieża Kórnicka - KTS godz.9.30

                       4-11 OTSz II - Piast godz. 9.30

                       3-4 Wieża Kórnicka – OTSz II godz.13.30

                       11-1 Piast - KTS godz.13.30

E-A (Hetman) 8-9 AZS Politechnika - Hetman  godz.9.30

                       10-2 Smecz - Korona godz. 9.30

                       2-9 Korona - Hetman godz.13.30

                       10-8 Smecz – AZS Politechnika godz.13.30

Terminy dla IV ligi

  • Listopad – termin sugerowany(1 kolejka musi być rozegrana do dnia 30.11.2016 po uzgodnieniach zainteresowanych drużyn z sędzią)
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce - OTSz III Ostrów Wlkp (12-7)
  • GKS Gorzyce Wielkie – KS Orły Pleszew (2-9)
  • LKS Chrobry IV Gniezno – LKS Chrobry III Gniezno (5-11)
  • UKS Smecz II Konin – M-GOK Gambit Ślesin (8-6)
  • KTS II Kalisz – TTSzach Tęcza Turek (1-4)
  • TS-R Hetman III Konin – UKS Kiełbaska Kościelec (3-10)

II i III r. - 11 grudzień 2016

A-F (Ostrów Wlkp) 3-12 Hetman III - Skalmierzyce godz. 9.30

                       7-10 Ostrów - Kościelec godz. 9.30

                       12-10 Skalmierzyce – Kościelec godz. 13.30

                       7-3 Ostrów – Hetman III godz. 13.30

B-E (Pleszew) 4-9 Turek - Pleszew godz.9.30

                       1-2 Kalisz – Gorzyce godz. 9.30

                       4-2 Turek - Gorzyce godz.13.30

                       9-1 Pleszew - Kalisz godz.13.30

C-D (Gniezno) 5-8 Chrobry III – Smecz II godz.9.30

                       6-11 Slesin – Chrobry IV godz. 9.30

                       5-6 Chrobry III – Ślesin godz.13.30

                       8-11 Smecz II – Chrobry IV godz.13.30

IV i V r. - 22 styczeń 2017

F-D (Kościelec) 10-6 Koscielec - Ślesin godz. 9.30

                         3-8 Hetman III – Smecz II godz. 9.30

                         10-8 Koscielec – Smecz II godz. 13.30

                        3-6 Hetman III - Ślesin godz. 13.30

E-C (Turek)   5-1 Chrobry III - Kalisz godz.9.30

                       4-11 Turek – Chrobry IV godz. 9.30

                       11-1 Chrobry IV - Kalisz godz.13.30

                       4-5 Turek – Chrobry III godz.13.30

A-B (Skalmierzyce) 2-12 Gorzyce - Skalmierzyce godz.9.30

                       9-7 Pleszew - Ostrów godz. 9.30

                       12-9 Skalmierzyce - Pleszew godz.13.30

                       2-7 Gorzyce - Ostrów godz.13.30

VI i VII r. - 19 luty 2017

B-F (Pleszew) 2-3 Gorzyce – Hetman III godz. 9.30

                       9-10 Pleszew - Koscielec godz. 9.30

                         9-3 Pleszew – Hetman III godz. 13.30

                       10-2 Kościelec - Gorzyce godz. 13.30

C-A (Gniezno) 5-12 Chrobry III - Skalmierzyce godz.9.30

                       11-7 Chrobry IV – Ostrów godz. 9.30

                       12-11 Skalmierzyce – Chrobry IV godz.13.30

                       7-5 Ostrów – Chrobry III godz.13.30

D-E (Smecz II) 8-4 Smecz II - Turek   godz.9.30

                       1-6 Kalisz - Ślesin godz. 9.30

                       6-4 Ślesin - Turek godz.13.30

                       1-8 Kalisz – Smecz II godz.13.30

VIII i IX r. - 26 marzec 2017

F-E (Hetman III) 3-1 Hetman III - Kalisz godz. 9.30

                       10-4 Kościelec - Turek godz. 9.30

                         3-4 Hetman III - Turek godz. 13.30

                         1-10 Kalisz - Kościelec godz. 13.30

A-D (Ostrów) 6-7 Ślesin - Ostrów godz.9.30

                      12-8 Skalmierzyce – Smecz II godz. 9.30

                       6-12 Ślesin - Skalmierzyce godz.13.30

                       7-8 Ostrów – Smecz II godz.13.30

B-C (Gorzyce) 2-11 Gorzyce – Chrobry IV godz.9.30

                       9-5 Pleszew – Chrobry III godz. 9.30

                       11-9 Chrobry IV - Pleszew godz.13.30

                       2-5 Gorzyce – Chrobry III godz.13.30

X i XI r. - 9 kwiecień 2017

C-F (Gniezno) 11-3 Chrobry IV – Hetman III godz. 9.30

                       5-10 Chrobry III - Koscielec godz. 9.30

                       10-11 Kościelec – Chrobry IV godz. 13.30

                       5-3 Chrobry III – Hetman III godz. 13.30

D-B (Ślesin) 6-9 Ślesin - Pleszew godz.9.30

                       8-2 Smecz II - Gorzyce godz. 9.30

                       6-2 Ślesin - Gorzyce godz.13.30

                       8-9 Smecz II – Pleszew godz.13.30

E-A (Kalisz ) 1-12 Kalisz - Skalmierzyce godz.9.30

                       4-7 Turek - Ostrów godz. 9.30

                       4-12 Turek - Skalmierzyce godz.13.30

                       7-1 Ostrów - Kalisz godz.13.30

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze