nowe-logo-ostrow

KLASYFIKACJA GP PO 4 turniejach - 2017

Opublikowano: 23 styczeń 2017

V OTWARTE GRAND PRIX OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI W SZACHACH 2016/2017

2007 - 2009

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Dudzińska Weronika 70 85 100 70 325
2. Szczepaniak Igor 100 41 70 100 311
3. Pieczewska Jadwiga 85 100 60 48 293
4. Doliński Dawid 48 38 40 85 211
5. Adamek Jakub 41 56 48 56 201
6. Kryjom Maksymilian 60 52 42 42 196
7. Dudzińska Wiktoria 50 44 46 46 186
8. Sikora Aleksandra 42 42 50 44 178
9. Wieczorek Maksymilian 44 46 38 50 178
10. Mruk Wojciech 56 70 - 38 164
11. Szukowska Joanna 34 50 26 39 149
12. Dura Anna 52 40 56 - 148
13. Nowicki Franciszek - - 85 60 145
14. Bogucki Piotr 39 60 44 - 143
15. Wikariak Martin 35 29 36 36 136
16. Nagięć Szymon 31 33 27 41 132
17. Siedlecki Kacper 32 31 33 32 128
18. Jen Olaf 38 28 25 35 126
19. Pabiszczak Jakub - 34 52 34 120
20. Małkowski Szymon - 30 37 52 119
21. Kliber Antoni 36 - 39 40 115
22. Krzanowski Wiktor 30 39 41 - 110
23. Idziorek Zuzanna 27 26 22 30 105
24. Chocaj Mateusz 22 36 29 - 87
25. Bogucka Barbara 26 20 35 - 81
26. Misiek Stanisław - 48 32 - 80
27. Walczak Filip 28 23 23 - 74
28. Kądziela Michał 46 27 - - 73
29. Dymalski Oliwier 33 35 - - 68
30. Kubiak Maria 29 32 - - 61
31. Socha Artur 23 - 34 - 57
32. Sołtysiak Michalina 24 - - 31 55
33. Łyżwa Mateusz - 25 28 - 53
34. Sikorski Nikodem - 17 30 - 47
35. Frąszczak Jan 40 - - - 40
36. Nowak Michał 37 - - - 37
37. Noculak Karol - 37 - - 37
38. Gola Michał - - - 37 37
39. Matuszak Jakub - - - 33 33
40. Pabich Krzysztof 17 15 - - 32
41. Stefaniak Natalia - - 31 - 31
42. Borecki Nikodem 25 - - - 25
43. Mazur Julia - 24 - - 24
44. Sobczak Adam - - 24 - 24
45. Chojnicki Nikodem - 22 - - 22
46. Mazur Igor - 21 - - 21
47. Koczorowski Szymon 21 - - - 21
48. Nowak Matylda - - 21 - 21
49. Banachowicz Aleksandra 20 - - - 20
50. Chojnicka Liliana - 19 - - 19
51. Sroka Lena 19 - - - 19
52. Ratajczyk Bartosz - 18 - - 18
53. Dzióbej Filip 18 - - - 18
54. Łacny Filip - 16 - - 16
55. Szymkowiak Patryk 16 - - - 16
56. Jasik Iga 15 - - - 15
57. Fitrzyk Igor 14 - - - 14
58. Nabzdyk Krzysztof 13 - - - 13
59. Wielgosz Kacper 12 - - - 12
60. Białkowski Szymon 11 - - - 11

2007 - 2009

dziewczęta

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Dudzińska Weronika 70 85 100 70 325
2. Pieczewska Jadwiga 85 100 60 48 293
3. Dudzińska Wiktoria 50 44 46 46 186
4. Sikora Aleksandra 42 42 50 44 178
5. Szukowska Joanna 34 50 26 39 149
6. Dura Anna 52 40 56 - 148
7. Idziorek Zuzanna 27 26 22 30 105
8. Bogucka Barbara 26 20 35 - 81
9. Kubiak Maria 29 32 - - 61
10. Sołtysiak Michalina 24 - - 31 55
11. Stefaniak Natalia - - 31 - 31
12. Mazur Julia - 24 - - 24
13. Nowak Matylda - - 21 - 21
14. Banachowicz Aleksandra 20 - - - 20
15. Chojnicka Liliana - 19 - - 19
16. Sroka Lena 19 - - - 19
17. Jasik Iga 15 - - - 15

2007 - 2009
chłopcy

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Szczepaniak Igor 100 41 70 100 311
2. Doliński Dawid 48 38 40 85 211
3. Adamek Jakub 41 56 48 56 201
4. Kryjom Maksymilian 60 52 42 42 196
5. Wieczorek Maksymilian 44 46 38 50 178
6. Mruk Wojciech 56 70 - 38 164
7. Nowicki Franciszek - - 85 60 145
8. Bogucki Piotr 39 60 44 - 143
9. Wikariak Martin 35 29 36 36 136
10. Nagięć Szymon 31 33 27 41 132
11. Siedlecki Kacper 32 31 33 32 128
12. Jen Olaf 38 28 25 35 126
13. Pabiszczak Jakub - 34 52 34 120
14. Małkowski Szymon - 30 37 52 119
15. Kliber Antoni 36 - 39 40 115
16. Krzanowski Wiktor 30 39 41 - 110
17. Chocaj Mateusz 22 36 29 - 87
18. Misiek Stanisław - 48 32 - 80
19. Walczak Filip 28 23 23 - 74
20. Kądziela Michał 46 27 - - 73
21. Dymalski Oliwier 33 35 - - 68
22. Socha Artur 23 - 34 - 57
23. Łyżwa Mateusz - 25 28 - 53
24. Sikorski Nikodem - 17 30 - 47
25. Frąszczak Jan 40 - - - 40
26. Nowak Michał 37 - - - 37
27. Noculak Karol - 37 - - 37
28. Gola Michał - - - 37 37
29. Matuszak Jakub - - - 33 33
30. Pabich Krzysztof 17 15 - - 32
31. Borecki Nikodem 25 - - - 25
32. Sobczak Adam - - 24 - 24
33. Chojnicki Nikodem - 22 - - 22
34. Mazur Igor - 21 - - 21
35. Koczorowski Szymon 21 - - - 21
36. Ratajczyk Bartosz - 18 - - 18
37. Dzióbej Filip 18 - - - 18
38. Łacny Filip - 16 - - 16
39. Szymkowiak Patryk 16 - - - 16
40. Fitrzyk Igor 14 - - - 14
41. Nabzdyk Krzysztof 13 - - - 13
42. Wielgosz Kacper 12 - - - 12
43. Białkowski Szymon 11 - - - 11

2004 - 2006

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Pieczewska Gabriela 100 100 60 60 320
2. Lamek Dawid 70 56 100 85 311
3. Mruk Krzysztof 60 70 70 50 250
4. Szymczak Krzysztof 50 85 52 48 235
5. Łakomy Bartosz 85 52 42 56 235
6. Piec Krzysztof 52 50 56 70 228
7. Szymczak Konrad 42 60 46 42 190
8. Stefaniak Nikola 44 44 41 52 181
9. Szczepaniak Wiktor 48 48 40 44 180
10. Gruszczyńska Antonina 41 40 50 41 172
11. Pabiszczak Amanda 39 41 38 39 157
12. Kowalewska Patrycja 56 - 44 40 140
13. Bogucki Jan 46 42 48 - 136
14. Janicki Aleksander - - 85 46 131
15. Grzesiek Kamil - - - 100 100
16. Szydłowski Jan - 46 39 - 85
17. Napierała Artur 40 - - - 40
18. Stasiak Piotr - 39 - - 39

2004 - 2006
dziewczęta

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Pieczewska Gabriela 100 100 60 60 320
2. Stefaniak Nikola 44 44 41 52 181
3. Gruszczyńska Antonina 41 40 50 41 172
4. Pabiszczak Amanda 39 41 38 39 157
5. Kowalewska Patrycja 56 - 44 40 140

2004 - 2006

chłopcy

    1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej suma
1. Lamek Dawid 70 56 100 85 311
2. Mruk Krzysztof 60 70 70 50 250
3. Szymczak Krzysztof 50 85 52 48 235
4. Łakomy Bartosz 85 52 42 56 235
5. Piec Krzysztof 52 50 56 70 228
6. Szymczak Konrad 42 60 46 42 190
7. Szczepaniak Wiktor 48 48 40 44 180
8. Bogucki Jan 46 42 48 - 136
9. Janicki Aleksander - - 85 46 131
10. Grzesiek Kamil - - - 100 100
11. Szydłowski Jan - 46 39 - 85
12. Napierała Artur 40 - - - 40
13. Stasiak Piotr - 39 - - 39

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze