nowe-logo-ostrow

Mistrzostwa Polski Młodzików - Karpacz 2017

Opublikowano: 07 marzec 2017

W niedzielę 5 marca zakońcyły się Mistrzostwa Polski do lat 10. Barwy Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego reprezenowała Jadwiga Pieczewska. Po udanych rundach 5,6 i 7 nasza zawodniczka zajmowała 17 miejsce z szansą na dobry wynik końcowy. O końcowym rezultacie tych zawodów informujemy w dalszej części artykułu.

W ostatnich dwóch rundach nie udało się zdobyć punktu i w rezultacie zawody zakończyła na 33 miejscu. Mistrzynią Polski została Pawicka Magdalenia z KSz Polonia Wrocław, a wice Mistrzynią Wielkopolanka Zosia Roszkiewicz z UMKS na Pięterku Pozanń. Mistrzem został Bartosz Fischer z UKS SP 321 Warszawa Bemowo. Najlepszym zawodnikiem z Wielkopolski na czwartym miejscu poza podium został Jan Klimkowski ze "SMECZ" Konin.