nowe-logo-ostrow

Wielkopolska III i IV Liga Seniorów 2017/2018 - Zapowiedź

Opublikowano: 25 październik 2017

Już w najbliższą niedzielę 29 października rozpoczną się rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów. Udział w tych rozgrywkach wezmą druga oraz trzecia drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną historią startów naszej drugiej drużyny na Wielkopolskiej Lidze Seniorów : http://www.otsz.pl/kadra/2-druzyna.html

Druga drużyna w składzie : Filip Michalski, Jakub Rosik, Karol Grzesiek, Adam Pera, Adam Niezgódka, Adrianna Jędras i rez. Gabriela Pieczewska będzie rywalizować drugi rok z rzędu w rozgrywkach III Wielkopolskiej Ligi Seniorów. Naszym celem będzie ponownie utrzymanie się w lidze. Wśród dwunastu drużyn rywalizujących w tych rozgrywkach aż trzy opuszczą tą klasę rozgrywkową. Najlepsza awansuje do II ligi. Nasza drużyna pod względem rankingowym wystartuje w tych rozgrywkach z dziewiątej pozycji. Przypomnijmy, że przed rokiem zajęliśmy po fantastycznym finiszu rozgrywek wysokie 6 miejsce. Sędzią głównym turnieju jest Tadeusz Agaciński.

Strona Główna Wielkopolskiej III Ligi Seniorów 2017/2018 : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6198/

Trzecia drużyna w składzie : Kacper Goliński, Szymon Pieczewski, Dawid Lamek, Krzysztof Szymczak i Jadwiga Pieczewska będzie zdobywać kolejne doświadczenia w rywalizacji zawodniczej w IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów Gr.B. Nasz zespół w stawce dziesięciu drużyn zajmuje na liście startowej ósme miejsce pod względem rankingu startowego. W roku poprzednim nasza drużyna ukończyła ligę na 6 miejscu. Sędzia głównym ligi jest Marcin Orzechowski.

Strona Główna Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów 2017/2018 : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6408/

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze