nowe-logo-ostrow

VI GP Szkół Podstawowych 2017/2018 - II Turniej - Wyniki

Opublikowano: 14 grudzień 2017

W piątek 8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2017/2018. Zawody rozgrywano na dystansie 6 rund po 10 minut na zawodnika. Sędzią głównym zawodów był Henryk Doba oraz Szymon Pieczewski. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich grup z tego turnieju.

Wśród najmłodszych zwyciężył Borys Łukawski przed Kasjanem Bartkowiakiem i Nikodemem Zaradnym. Wśród dziewczynek najlepszy wynik zanotowała Magdalena Kostka. 

VI GP Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2017/2018 - II Turniej - Grupa A - Wyniki końcowe 

W młodszej grupie szkół podstawowych zwyciężył Igor Szczepaniak przed Igorem Majcherem i Szymonem Małkowskim. Wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Weronika Dudzińska przed Anną Durą i Wiktorią Dudzińską.

VI GP Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2017/2018 - II Turniej - Grupa B - Wyniki końcowe

W starszej grupie szkół podstawowych po raz drugi zwyciężył Kamil Grzesiek przed Dawidem Lamkiem i Bartoszem Łakomym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Gabriela Pieczewska przed Jadwigą Pieczewską i Nikolą Stefaniak.

VI GP Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2017/2018 - II Turniej - Grupa C - Wyniki końcowe

Zapraszam do zapozania się z szerszą relacją Kingi Dudzińskiej na stronie Centrum Szachowego Skoczek pod adresem : http://www.centrumszachowe.pl/index.php/14-artykuly-2017/198-ii-turniej-z-cyklu-vi-grand-prix-wyniki

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze