nowe-logo-ostrow

Wielkopolska III i IV Liga Seniorów 2017/2018 - Runda 4 i 5 - Wyniki

Opublikowano: 08 styczeń 2018

7 stycznia w Kościelcu oraz Koninie odbyły się rundy 4 i 5 rozgrywek III Wielkopolski Ligi Seniorów oraz IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów Gr.B w których grają nasza druga oraz trzecia drużyna. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników i aktualną sytuacją w tabeli.

W III Wielkopolskiej Lidze Seniorów druga drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego w Kościelcu rywalizowała z drużynami Hetmana Konin oraz UKS-u Kiełbaska Kościelec. Nasz zespół w składzie : Jakub Rosik, Karol Grzesiek, Adam Niezgódka, Szymon Pieczewski, Gabriela Pieczewska oraz nieobecny tego dnia Filip Michalski za którego nasza drużyna oddawała walkowera najpierw przegrał z Hetmanem Konin 1:5. Dwa remisy zanotowali Adam Niezgódka oraz Szymon Pieczewski. W drugim ważnym dla nas spotkaniu drużyn bezpośrednio zainteresowanych utrzymaniem przegraliśmy z gospodarzami 2:4. Wygrał Jakub Rosik, podziałem punktów ponownie zakończyły się pojedynki Adam Niezgódki i Szymona Pieczewskiego. Nasza drużyna czuła ogromny niedosyt po tym pojedynku bowiem punkty w swojej partii zgubiła Gabriela Pieczewska oraz Karol Grzesiek. Zwycięstwem mógł się również zakończyć pojedynek Szymona Pieczewskiego z Maciejem Szafrańskim. Po 5 rundach nasza drużyna z dorobkiem 2 punktów (1 zwycięstwo i 4 porażki) zajmuje przedostatnie 11 miejsce w tabeli. Okazja do powiększenia dorobku punktowego już w najbliższą niedzielę 14 stycznia w Lesznie gdzie podejmować będziemy UKS Szach Wolsztyn i MUKS Wieniawa Leszno. 

Aktualne wyniki OTSz-u II Ostrów na III Wielkopolskiej Lidze Seniorów 2017/2018

Tabela po 5 rundach III Wielkopolskiej Ligi Seniorów 2017/2018 

W IV Wielkopolskiej Lidze Seniorów Gr.B trzecia drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego w Koninie zmierzyła się z drugą i trzecią drużyną Hetmana Konin. Zespół w składzie : Kacper Goliński, Dawid Lamek, Krzysztof Szymczak, Tomasz Rosik, Jadwiga Pieczewska w rundzie 4 przegrał z Hetmanem II Konin 4:1. Jedyne zwycięstwo odniósł Kacper Goliński. W kolejnej rundzie padł remis 2,5:2,5 z trzecią drużyną Hetmana. Zwyciężyła Jadwiga Pieczewska i zanotowaliśmy trzy remisy : Dawida Lamka, Krzysztofa Szymczaka i Tomasza Rosika. Po 5 rundach nasza drużyna z dorobkiem 1 punktu (1 remis i 4 porażki) zajmuje przedostatnie 9 miejsce w ligowej tabeli. Kolejne rundy odbędą się 4 lutego w Gorzycach Wielkich gdzie naszymi przeciwnikami będą drużyny JKSz-W Jarocin i KTS-u II Kalisz.

Aktualna wyniki OTSz-u III Ostrów na IV Wielkopolskiej Lidze Seniorów Gr.B 2017/2018

Tabela po 5 rundach IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów Gr.B 2017/2018

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze