nowe-logo-ostrow

Wielkopolska III i IV Liga Seniorów Gr.B 2017/2018 - Runda 8 i 9 - Wyniki

Opublikowano: 07 luty 2018

4 lutego 2018 roku w Ostrowie rozegrano kolejny zjazd w ramach III i IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów Gr.B. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników naszych drużyn,

W rozgrywkach III Ligi odbyły się rundy 8 i 9. Druga drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego ponownie osłabiona brakiem Filipa Michalskiego zagrała w składzie : Jakub Rosik, Karol Grzesiek, Adam Niezgódka, Szymon Pieczewski i Gabriela Pieczewska. Naszymi przeciwnikami były drużyny ze Śremu i Kurnika. W rundzie 8 przegrywamy 1:5 z LKS-em Piast Śrem. Jedyne punkty dla naszej drużyny zdobyli Jakub Rosik i Szymon Pieczewski, którzy zremisowali swoje partie. W rundzie 9 odnosimy ważne zwycięstwo nad MUKS Wieżą Kórnicką Kurnik 3,5:2,5. Swoje partie wygrali : Karol Grzesiek, Adam Niezgódka i Gabriela Pieczewska. Zremisował Szymon Pieczewski. Dzięki trzeciemu drużynowemu zwycięstwu w tym sezonie nasza drużyna przesunęła się na 9 miejsce w tabeli gwarantujące trzecioligowe utrzymanie. O ostatecznej kolejności zadecydują dwie ostatnie rundy, które rozegrane zostaną 4 marca w Ostrowie. Naszymi przeciwnikami będzie drużyna LKS-u Chrobry II Gniezno i KSz Lech WSUS Poznań. 

Wyniki drużyny OTSz II Ostrów Wlkp. na III WLS 2017/2018

III Wielkopolska Liga Seniorów 2017/2018 - Tabela po 9 rundach

W rozgywkach IV Ligi Gr.B także rozegrano rundę 8 i 9. Trzecia drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego w składzie : Kacper Goliński, Dawid Lamek, Krzysztof Szymczak, Tomasz Rosik, Jadwiga Pieczewska rywalizowała z drużynami z Jarocina i drugą drużyną z Kalisza. W pojedynku z JKSz-W Jarocin odnosimy pierwsze drużynowe zwycięstwo w tym sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 3,5:1,5. Zwyciężali : Kacper Goliński, Jadwiga Pieczewska i Krzysztof Szymczak (otrzymał punkt bez gry). Remisem zakończyła się partia Tomasza Rosika. W kolejnej rundzie przegrywamy nieznacznie 2:3 z KTS II Kalisz. Zwycięstwa odnieśli Kacper Goliński i Tomasz Rosik. Trzecia drużyna z dorobkiem trzech punktów meczowych (1 zwycięstwo, 1 remis, 7 porażek) zajmuje przedostatnie 9 miejsce w ligowej tabeli. Szansa na poprawę lokaty już 4 marca w ostatnim zjeźdie w Gnieźnie, gdzie przeciwnikami będą drużyny Chrobrego III i Chrobrego IV Gniezno. 

Wyniki drużyny OTSz III Ostrów Wlkp. na IV WLS gr. B 2017/2018

IV Wielkopolska Liga Seniorów Gr. B 2017/2018 - Tabela po 9 rundach

 

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze