nowe-logo-ostrow

Szkółka

Szkolenie juniorów

Zajęcia szachowe z dziećmi i młodzieżą odbywają się w czwartki w godz. 18:00 - 19.30 w OSP przy ul.S.Staszica 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Grupę zaawansowanych prowadzi mgr Paweł Dudziński.
Grupę początkujących mgr Zenon Królik.
Instruktorami wspomagającymi są w ostrowskim klubie mgr Henryk Doba oraz Piotr Dudziński.

W okresie ferii zimowych i letnich wakacji Paweł Dudziński prowadzi również bezpłatne zajęcia "Nauki gry w szachy dla początkujących" w ramach współpracy Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego i Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Dzieci i młodzież z Ostrowa i okolic mają możliwość brania udziału w różnego typu imprezach organizowanych przez Ostrowskie Towarzystwo Szachowe jak: Mistrzostwa Ostrowa Przedszkolaków i Juniorów, Turniej Feryjny w Szkole Podstawowej nr 11, Turniej "Z ekologią na co dzień", Grand Prix Biblioteki Publicznej w szachach, czy też dGCS Open Junior.
W dziale "Materiałów" udostępniono także bezpłatne (jedynie do użytku własnego) "Materiały szkoleniowe dla dzieci" oraz "Artykuły teoretyczne" dla rodziców, opiekunów czy instruktorów z innych miast.

Dodatkowych informacji na temat szkoleń udziela Paweł Dudziński pod numerem tel. 698205280 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.